OK ołówki

OK ołówki

Patyczki są OK!
Korzystacie z patyczków?
Ja uwielbiam i korzystam od lat są zawsze pod ręką. W naszej szkole przyjęły się na tyle, że nawet zmieniając salę lekcyjną mam do nich dostęp- nauczyciele mają najzwyczajniej swoje pojemniczki z patyczkami dla każdej z klas.
Jak z nich korzystamy? Patyczki ratowały nie jedno losowanie, przypisywanie osób do danych grup, do podziału na zespoły, czy pary. Wylosowany patyczek nie tylko wskazywał przydział do grupy, wskazywał również ucznia, którego prosiłam o wypowiedź. Wylosowane patyczki wyciągałam zazwyczaj z pojemnika, po wykorzystaniu wszystkich wrzucałam je z powrotem. Z pewnością daje to poczucie sprawiedliwego wyboru, z relacji innych nauczycieli wiem, że uczniowie sami wybierali tę metodę podziału na zespoły podczas zabaw na przerwach. Patyczki były też ich narzędziem nie tylko narzędziem nauczyciela. Mało tego, wielu nauczycieli korzystało z nich również podczas lekcji online.
W tym roku Karolina zaproponowała ołówki zamiast patyczków:
„Aga narysujesz mi?” No i są, Karolina podpowiada, że podklejała takie ołówki taśmą magnetyczną, dzięki temu mogła przyklejać je do tablicy.
Zrobiłyśmy wersję kolorową i czarno-białą, oraz dwie wersje wielkości.

OŁÓWKI DUŻE PDF https://bit.ly/3Dg5PB9

OŁÓWKI MAŁE https://bit.ly/3Dd9JLf

Jeśli skorzystasz z naszych materiałów zostaw komentarz, daj serducho, udostępnij.

Jeśli lubisz naszą estetykę i pomysły, może spodobają Ci się również nasze eduNOTATKOWE produkty, zachęcamy zerknij tutaj: https://edunotatki.pl/sklep/

Karolina i Aga.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Pozdrawiają eduNOTATKI
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *